Photo & Video! Inna si Alexandra Stan au cantat pe aceeasi scena cu Nicole Scherzinger si Pitbull | Music1!

Photo & Video! Inna si Alexandra Stan au cantat pe aceeasi scena cu Nicole Scherzinger si Pitbull

Inna si Alexandra Stan au cantat pe aceeasi scena cu Nicole Scherzinger, Flo Rida, Pitbull, Taio Cruz si Jason Derulo, in cadrul evenimentului 'StarFloor' din Franta.
Pentru Inna este al doilea al consecutiv in care este invitata sa cante la 'StarFloor'. Anul trecut a facut senzatie alaturi de trupa Sensor, anul acesta a facut senzatie cu lookul super sexy.

Inna a cantat pentru francezii adunati la Paris Bercy hiturile ei 'Sun Is Up', 'Un Momento' si 'Club Rocker'.

Alexandra Stan, Best Romanian Act in 2011, a cantat pentru prima data la Star Floor. Artista a interpretat hiturile 'Get Back (ASAP)' si 'Mr Saxobeat'.

Iata-le pe Inna si Alexandra Stan inainte si dupa evenimentul dance al anului in Franta, StarFloor.




Share!

© 2010 - 2012 George Stan. Design de George Stan. In colaborare cu Izabela Georgiana. Toate drepturile rezervate.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...