Pentru Inna este al doilea al consecutiv in care este invitata sa cante la 'StarFloor'. Anul trecut a facut senzatie alaturi de trupa Sensor, anul acesta a facut senzatie cu lookul super sexy.
Inna a cantat pentru francezii adunati la Paris Bercy hiturile ei 'Sun Is Up', 'Un Momento' si 'Club Rocker'.
Alexandra Stan, Best Romanian Act in 2011, a cantat pentru prima data la Star Floor. Artista a interpretat hiturile 'Get Back (ASAP)' si 'Mr Saxobeat'.
Iata-le pe Inna si Alexandra Stan inainte si dupa evenimentul dance al anului in Franta, StarFloor.


